Drobečková navigace

Demoverze interaktivních učebnic

Stáhněte si ukázky z interaktivních učebnic a vyzkoušejte si práci s  nimi. Jejich ovládání je jednoduché a intuitivní. Učebnice obsahují množství doplňkového didaktického materiálu a jejich plné verze navíc umožňují vkládání vlastních materiálů na jakékoliv místo učebnice.

i-učebnice pro 1. stupeň ZŠ:

i-učebnice pro 2. stupeň ZŠ:

i-učebnice pro střední a jazykové školy:

  • Fraus (789 MB)
    (Český jazyk pro SŠ - Mluvnice, Komunikace a sloh; Literatura v  souvislostech 1, 2; First Choice A1; Le francais ENTRE NOUS 1; Studio D A1; Prima A1/1; Raduga po-novomu 1; Interaktivní reálie USA; Interaktivní reálie VB a Severního Irska)
  • Fragment (106 MB)
    (Cvičení z českého jazyka v kostce pro SŠ; Český jazyk v kostce pro SŠ; Čítanka I.-IV. k Literatuře v kostce pro SŠ; Literatura v kostce pro SŠ; Maturitní otázky - Matematika; Maturitní otázky - Občanský a  společenskovědní základ)


Před instalací ukázek odinstalujte jejich předchozí verze!

Technická specifikace:
S interaktivními učebnicemi FRAUS lze pracovat na interaktivních tabulích všech značek dostupných na našem trhu. Učebnice lze spustit i na počítači, který není připojen k interaktivní tabuli, tj. např. pro promítání prostřednictvím dataprojektoru na běžnou projekční plochu. Interaktivní cvičení jsou připravena ve formátu SW SMART Board. Pro správný chod na tabulích jiných značek je třeba použít SW SmartNotebook Viewer (jedná se o volně šiřitelný program, který je součástí instalačního DVD).

Minimální konfigurace PC:

Operační systém MS Windows XP SP3 nebo vyšší, CPU 1800 MHz, RAM 1 GB, HDD 40 GB, integrovaná VGA + zvuková karta

Aktuality

13. 04. 2015 Soutěžte s YOUR SPACE!

Soutěžte s YOUR SPACE!

Zapojte své žáky do naší soutěže o více než 50 zajímavých cen. Pokud některý z Vašich žáků vyhraje, máme připravenu cenu i pro Vás.

Archiv