Drobečková navigace

Elektronická příprava učitele

Ulehčete si práci s přípravou na výuku, a to doslova! Už s sebou nemusíte vláčet těžké učebnice, pracovní sešity a příručky učitele. Nyní je můžete mít všechny najednou ve svém počítači. Kromě toho, že méně váží, se s nimi podstatně lépe pracuje. Jejich obsah je provázaný, to znamená, že kliknutím na vybranou kapitolu v učebnici se ihned vyhledá související text v pracovním sešitu nebo příručce učitele. Samozřejmostí je fulltextové vyhledávání.

Máte již v počítači nainstalovanou interaktivní učebnici? Tím lépe. Elektronická příprava učitele interaktivní učebnici ve  vašem počítači sama pozná, a Vy tak budete moci pracovat najednou s interaktivní učebnicí, elektronickým pracovním sešitem a příručkou učitele. V obsahu interaktivní učebnice je navíc možné vyhledávat videa, audia, animace, obrázky a další objekty, které jsou do ní navěšeny. Příprava na interaktivní výuku je tak pro Vás rychlá a pohodlná.

Chtěli byste si do interaktivní učebnice udělat poznámky nebo přidat vlastní objekty? Žádný problém. Vaše fotografie, videa, audia, poznámky a další objekty snadno vložíte na libovolné místo v interaktivní učebnici. Po dokončení přípravy si vše snadno vyexportujete do „učitelské vrstvy“ a uložíte na jakékoliv přenosné médium. Ve škole pak jen nahrajete vrstvu do počítače, který je připojen k interaktivní tabuli. Žáci pak uvidí interaktivní učebnici včetně vašich skvělých příprav.

Učitel má při práci s e-přípravou nástroj pro:

  • vkládání vlastních výukových materiálů na příslušné místo elektronické přípravy učitele
  • propojení e-přípravy s i-učebnicí a import vlastních výukových materiálů do i-učebnice
  • efektivní vyhledávání interaktivního obsahu (fotografií, audio- a videomateriálu, cvičení, internetových odkazů apod.)
  • propojování jednotlivých ročníků a předmětů, čímž si přizpůsobuje i-učebnici ŠVP
  • snadné propojení výukového textu učebnice a metodicko-didaktického komentáře příručky učitele
  • vkládání vlastních textových poznámek k probíranému učivu

Prohlédněte si naše instruktážní video s popisy jednotlivých funkcí Elektronické přípravy učitele (bývalá elektronická sada učitele, e-sada).


školní multilicenceKoupit

časově neomezená                                                 1 290 až 1 590 Kč

Licence pro neomezený počet registrovaných oprávněných uživatelů v rámci školy.

Pozn.: Školní multilicence je možné objednat pouze z profilu školy. Pokud profil školy ještě nemáte, klikněte na Registrace a vyberte možnost Aktivovat školu.


učitelská licence
Koupit

časově neomezená                                                        490 až 590 Kč

Licence pro jednoho oprávěného uživatele. Umožňuje dvě instalace produktu, např. doma a ve škole.

Pozn.: Učitelskou licence je možné objednat z profilu školy nebo učitele, který si bude e-přípravu hradit sám. Pokud profil školy / učitele ještě nemáte, klikněte na Registrace a vyberte možnost Aktivovat školu / Registrovat se jako učitel.

V rámci projektu EU peníze školám lze dotace využít na tyto podporované klíčové aktivity: I/1, I/2, I/3, II/1, II/2, II/3, II/4, II/5, III/1, III/2, III/3, IV/1, IV/2, IV/3, V/1, V/2, V/3, VI/2, VI/3.

Aktuality

13. 04. 2015 Soutěžte s YOUR SPACE!

Soutěžte s YOUR SPACE!

Zapojte své žáky do naší soutěže o více než 50 zajímavých cen. Pokud některý z Vašich žáků vyhraje, máme připravenu cenu i pro Vás.

Archiv